FOTOGALERIE

 

2017

Přespolní běh - Okresní kolo Letohrad (26.9.2017)

Vítání prvňáčků => fotky1, fotky2 (4.září 2017)

.......................................................................................................................................................................................................

"Pamětní listy" pro 9.ročník => 9.A, 9.B (29.června 2017)

Dvorní slavnost (2.června 2017)

Dopravní soutěž  okres (11. 5. 2017)

Mc Donald´s Cup - mladší (4. 5. 2017)

                              - starší (5. 5. 2017)

Hokejbal (26. 4. 2017)

Vědecká soutěž (16.-17.3.)

Lyžák 2017 - Říčky (6. - 10. 2. 2017)

OBŘÍ SLALOM - Okresní závod (5. 1. 2017) Říčky

 

2016

Halová kopaná - starší žáci 8.-9.roč. (14.12.2016)

Halová kopaná - mladší žáci 6.-7.roč. (8.12.2016)

FLORBAL - starší žáci 8.-9.roč. (29.11.2016)

FLORBAL - mladší žáci 6.-7.roč. (15.11.2016)

Adaptační pobyt  6.A a 6.B (20.-23.9.2016) 

                                   4.A  (26.-27.9.2016)               

Vítání prvňáčků (1.září 2016)

.......................................................................................................................................................................................................

"Pamětní listy" žákům 9.ročníku => 9.A, 9.B (29.června 2016)

Vyhlášení výsledků ve SBĚRU (10.června 2016)

Dvorní slavnost (2.června 2016)

Okresní školní liga v plavání (2.kolo) - Ústí n.O. (13. 5. 2016)

Dopravní soutěž OKRES (12.5.2016)

Velikonoční švihadlo (15. 2. - 18. 3. 2016)

Lyžařský výcvik 2016 - Říčky (29.2. - 4. 3. 2016)

ZÁPIS do 1.třídy pro škol.rok 2016/2017

Lední hokej (starší žáci) - Ústí n.O. (21. 1. 2016)

LYŽE - SLALOM - žáci 6.-9.roč. (7.1.2016)

 

2015

FLORBAL - starší žáci 8.-9.roč. (1.12.2015)

FLORBAL - mladší žáci 6.-7.roč. (18.11.2015)

SKOTSKO - Výzva 56 (listopad 2015)

Exkurze 7.ročníku - Záchranná stanice Jaroměř (6.10.2015)

Stopovaná 1. a 9. ročníku (2.10.2015)

Exkurze 8.ročníku - IQLANDIA Liberec (22.9.2015)

Přespolní běh - Okresní kolo Letohrad (22.9.2015)

Adaptační pobyt  6.A a 6.B (14.-18.9.2015) 

Vítání prvňáčků (1.září 2015)

.......................................................................................................................................................................................................

Sportovní den (13.června 2015)

Plavba kolem světa (12.června 2015)

Vyhlášení výsledků ve SBĚRU (8.června 2015)

Příprava na "Plavbu kolem světa" (5.června 2015)

Dvorní slavnost (1.června 2015)

Majáles - "Tři prasátka" (2. 5. 2015)

Mc Donald's Cup - okrsek 4.-5.tříd (30. 4. 2011)

HOKEJBAL - II., III. a IV. kategorie (21. - 23. 4. 2015)

Velikonoční švihadlo (9. 3. - 25. 3. 2015)

Okresní školní liga v plavání (2.kolo) - Ústí n.O. (24. 3. 2015)

Lyžařský výcvik (LVVZ) 2015 - Říčky (2.-6. 3. 2015)

Lední hokej (starší žáci) - Ústí n.O. (24. 2. 2015)

Výcvik 5.ročníku na běžkách  - 5.A (9.-11. 2. 2015), 5.B (24.-26. 2. 2015)

Lední hokej (mladší žáci) - Ústí n.O. (27. 1. 2015)

ZÁPIS do 1.třídy pro škol.rok 2015/2016 

OBŘÍ SLALOM - Okresní závod (8. 1. 2015) Říčky

 

2014

 Exkurze 8.ročníku - Vodní elektrárna H.Králové (25.11.2014)

Okresní školní liga v plavání (1.kolo) - Ústí n.O. (18.11.2014)

ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE (12.11.2014)

Přespolní běh - Krajský závod Pardubice (9.10.2014)

Adaptační pobyt  6.A  6.B (15.-19.9.2014)

Vítání prvňáčků (1.září 2014)

.......................................................................................................................................................................................................

SOUTĚŽ - celoroční sběr (24.června 2014)

SPORTOVKY - výlet (18.června 2014)

Sportovní den (14.června 2014)

Výstava klobouků v restauraci "Dva světy" (červen 2014)

Plavecké SUPERFINÁLE Rychnov (16.5.2014)

Hokejbal - II., III. a IV. kategorie (6.-8.4.2014)

Lyžařský výcvik 2014 - Říčky (3.-7.3.2014)

ZÁPIS do 1.tříd škol.roku 2014/2015 (16.1.2014

PLAVECKÉ ZÁVODY - 2.kolo (14.1.2014)

 

2013

 ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE (28.11.2013

PLAVECKÉ ZÁVODY (19.11.2013)

PARLAMENT - předání jmenovacích listin (15.11.2013)

HALLOWEEN (listopad) 

PODZIM - výtvarná výchova (říjen)

Exkurze Liberec - 8.ročník (září)

Dopravní soutěž 5.ročníku - Ústí n.O. (8.10.2013)

Přespolní běh - Okresní závod Letohrad (27.9.2013)

Adaptační pobyt  6.A  6.B (16.-20.9.2013)

Vítání prvňáčků (2.září 2013)

.......................................................................................................................................................................................................

Předávání pamětních listů 9.A, 9.B (27.června 2013)

Sportovní den (15.června 2013)

Běh Naděje (13.června 2013)

Dvorní slavnost (7.června 2013)

AKADEMIE 2013

Noc s Andersenem (5.- 6. dubna 2013)

Velikonoční švihadlo (12.3. - 26.3.13)

Lyžák (4.-8.3.2013) - Běžky - Sjezdovky, hry a boby

2.školní ples (1.3.2013)

Okresní turnaj v hokeji - mladší (25.2.13) - starší (28.2.13)

Výcvik 5.ročníku na běžkách  - 5.A (19.-21.2.13)  - 5.B (26.-28.2.13)

Zimní sportovní den (15.2.2013) - Vycházka - Lyže Dlouhoňovice

Zápis do 1.tříd šk.roku 2013/2014 - 17.1.13

 

2012

Halloween  30.10.12, 31.10.12 a 1.11.12

Zábavné  odpoledne (17.10.2012)

Okresní dopravní soutěž 5.ročníku - 1.místo (9.10.2012)

Adaptační pobyt  6.A  6.B (17.-21.9.2012)

Vítání prvňáčků 3.září 2012

.......................................................................................................................................................................................................

Pamětní listy 9.A  9.B (28.6.2012)

Sportovní den (23.6.2012)

Dvorní slavnost (1.6.2012)

Dopravní soutěž OKRES (15.5.2012)

Velikonoční švihadlo (3.4.2012)

Noc s Andersenem (30.3.2012)

1.ŠKOLNÍ PLES (24.2.2012)

LYŽAŘSKÝ VÝCVIK (13.-17.2. 2012)

ZÁPIS do 1.tříd (19.1.2012)

 

2011

Odpoledne s KOUZELNÍKEM (24.11.2011)

Halloween 2011

Školení učitelů "ANTISTRES" (29.-30.9.2011)

Adaptační pobyt 6.A (12.-14.9.2011)

Adaptační pobyt 6.B (14.-16.9.2011)

Přivítání prvňáčků 1.září 2011

.......................................................................................................................................................................................................

2.místo kraj Mc Donald's Cup Pardubice (květen 2011)

1.místo okres Mc Donald's Cup Ústí n.O. (květen 2011)

Mc Donald's Cup - okrsek 4.-5.tříd (květen2011)

T-BALL - 4.třídy (duben 2011)

VELIKONOČNÍ  ŠVIHADLO (duben 2011)

LYŽAŘSKÝ  VÝCVIK (únor 2011)

ZÁPIS (leden 2011)

 

2010

MIKULÁŠ  (prosinec 2010)

PAMĚTNÍ LISTY - 9.A (radnice)

PAMĚTNÍ LISTY - 9.B (červen 2010)

DVORNÍ SLAVNOST aneb DEN DĚTÍ (1.červen)

DEN ZEMĚ  (duben 2010)

VÝZDOBA  ŠKOLY (duben 2010)

VELIKONOČNÍ ŠVIHADLO (březen 2010)

LYŽAŘSKÝ  VÝCVIK  (únor 2010)

ZÁPIS  PRVŇÁČKŮ (leden 2010)

 

2009

ZÁPIS PRVŇÁČKŮ (leden 09)

LYŽÁK (únor 09)

ŠKOLNÍ AKADEMIE (duben 09)

DVORNÍ SLAVNOST (květen 09)

ADAPTAČNÍ POBYT 6.A (září 09)

ADAPTAČNÍ POBYT 6.B (září 09)

 

2008

LYŽÁK (leden 08)

NOC  S  ANDERSENEM (28.3.08)

DEN  ZEMĚ (22.4.08)

DVORNÍ  SLAVNOST (30.5.08)

VÍTÁNÍ  PRVŇÁČKů (1.9.08)

Halloween (31.10.08)

 

2007

HELLOWEEN (31.10.07)

ADAPTAČNÍ POBYT 6.A (15.-17.10.07)

ADAPTAČNÍ POBYT 6.B (17.-19.10.07)

DRAVCI (17.9.07)

SPORTOVNÍ DEN (16.6.07)

LYŽÁK (únor 07)